01.07.2015r.
Wyniki klasyfikacji 2014/2015

Wyniki klasyfikacji 2014/2015r.

Średnia ocen klas:

 klasa IV- 4,85
 klas V- 4,82
klasa- VI 4,56
klasa I g- 4,36
 klasa II g- 3,32
klasa III g- 4,18

 

Uczniowie  wyróżnieni  w  nauce

 

Kl. I

1.       Olga Broniszewska

2.       Gabriela Dąbrowska

3.       Amelia Kierszniewska

4.       Zuzanna Lendzian

5.       Marceli Lubowiecki

6.       Oliwa Pęcherz

7.       Agnieszka Wencel

Kl. II

1.       Aurelia Andryszczuk

2.       Agata Bartczak

3.       Natalia Biedrzycka

4.       Zofia Chyska

5.       Oliwier Góral

6.       Zuzanna Jabłońska

7.       Marika Kuś

8.       Hubert Michalski

9.       Bartosz Maj

10.   Adrian Ziemski

 Kl. IIIa

 

1.       Weronika Jędrzejewska

2.       Jakub Tarkowski

3.       Jakub Tomczyk

4.       Hubert Wodziński

kl. IIIb

 

1.       Jesika Erdmann

2.       Krystian Sokoliński

3.       Julia Świątkowska

4.       Kajetan Tomczyk

5.       Matylda Wiśniowska

 

 Uczniowie ze średnią z poszczególnych ocen z przedmiotów równej lub powyżej 4,75 oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem

4a SP



Bartczak Tomasz



5,08



wzorowe



4a SP



Budek Dominik



4,83



bardzo dobre



4a SP



Dombryn Julia



5,08



wzorowe



4a SP



Karczewska Wiktoria



5,33



wzorowe



4a SP



Krawczyk Wiktoria



5,25



wzorowe



4a SP



Kurpiewski Damian



5,17



wzorowe



4a SP



Lichocki Oktawian



5,00



wzorowe



4a SP



Marciniak Kornel



4,83



wzorowe



4a SP



Rutkowska Amelia



5,33



wzorowe



4a SP



Segato Eryk



5,08



wzorowe



5a SP



Dorosińska Maja



4,92



wzorowe



5a SP



Drzewucka Julia



5,08



wzorowe



5a SP



Jankowski Aleksander



4,75



bardzo dobre



5a SP



Kamecki Mateusz



4,75



wzorowe



5a SP



Koliczko Marta



5,25



wzorowe



5a SP



Koralewska Julia



5,25



wzorowe



5a SP



Kurpiewski Szymon



4,92



wzorowe



5a SP



Lipińska Liwia



4,92



wzorowe



5a SP



Pańka Andrzej



5,00



wzorowe



5a SP



Pryputniewicz Hanna



5,25



wzorowe



5a SP



Pryputniewicz Katarzyna



5,17



wzorowe



5a SP



Skotarska Malwina



5,42



wzorowe



5a SP



Sobolewska Benita



4,75



wzorowe



5a SP



Trafny Mikołaj



4,75



bardzo dobre



5a SP



Trusiuk Paweł



4,75



wzorowe



5a SP



Walasek Rozalia



5,50



wzorowe



5a SP



Wieczorek Maja



4,75



wzorowe



5a SP



Witczak Adam



5,00



wzorowe



5a SP



Ziemska Karolina



5,17



wzorowe



6a SP



Ferka Patrycja



4,83



wzorowe



6a SP



Hanula Liza



4,92



wzorowe



6a SP



Jankowska Agata



4,83



wzorowe



6a SP



Masłowski Filip



5,00



bardzo dobre



6a SP



Orzechowski Aleksander



5,50



wzorowe



6a SP



Przybysz Patrycja



5,58



wzorowe



6a SP



Starzyński Miłosz



5,00



bardzo dobre



6a SP



Tomczyk Patrycja



5,92



wzorowe



6a SP



Wachowska Jolanta



5,25



wzorowe



1A gim



Bilińska Agata



5,14



wzorowe



1A gim



Kotyza Wojciech



4,79



bardzo dobre



1A gim



Mickiewicz Zuzanna



5,21



wzorowe



1A gim



Pańka Katarzyna



4,93



wzorowe



1A gim



Rokicki Jakub



5,64



wzorowe



1A gim



Smętek Aleksandra



5,36



wzorowe



1A gim



Walasek Emilia



4,79



wzorowe



2A gim



Koguciuk Antoni



4,81



wzorowe



2A gim



Libucha Piotr



5,38



wzorowe



2A gim



Pacholski Filip



5,06



wzorowe



2A gim



Rynkowski Jan



4,75



bardzo dobre



2A gim



Sokolińska Daria



5,00



wzorowe



2A gim



Sołtysiuk Julia



5,06



wzorowe



2A gim



Warda Kinga



4,94



wzorowe



2A gim



Wiatrzyk Robert



4,94



wzorowe



3A gim



1



Bilko Damian



5,06



wzorowe



3A gim



7



Garczyńska Andżelika



5,11



wzorowe



3A gim



14



Przychodzień Michał



4,89



wzorowe



3A gim



15



Rokicki Kacper



5,22



wzorowe



3A gim



17



Szymańska Paulina



5,22



wzorowe



3A gim



21



Warda Marta



5,11



wzorowe


 

W poszczególnych klasach były osoby ze 100% frekwencją. Należą do nich:

W poszczególnych klasach były osoby ze 100% frekwencją. Należą do nich:

Kl. I

1.Olga Broniszewska

2.Szymon Hołub

3. Marceli Lubowiecki

Kl. II

1.       Jakub Jażdżejewski

Kl. III b

1.Krystian Sokoliński

Kl. IV

1.       Julia Dombryn

Kl. V

1.       Szymon Kurpiewski

 

Prymusi szkoły:

        1.      Klasa III- Hubert Wodziński
2.      Kl. VI– Patrycja Tomczyk
3.      Kl. III gim – Kacper Rokicki

Najlepsza średnia w szkole podstawowej Patrycja Tomczyk -5,92

Najlepsza średnia w gimnazjum Jakub Rokicki -5,64

 

Wyniki sprawdzianu

 


przedmiot


 



kraj


 



województwo zach.


 



nasza szkoła


 



skale staninowe
(szkoła)



Część -język polski i matematyka



67%


 



64,95%


 



69,72%


 



 


6



Część-język angielski


 



78%


 



76,67%


 



80,06%



6


 

 

 

Wyniki egzaminu gimnazjalnego


przedmiot


 



kraj


 



województwo zachodnio.



nasza szkoła


 



skale staninowe
(szkoła)



historia


 



64 %


 



62%


 



65%


 



6



język polski


 



62%


 



58%


 



60%


 



5



przyroda


 



50%


 



48%


 



50%


 



6



matematyka


 



48%


 



45%


 



56%


 



7



j. angielski- podstawa


 



67%


 



66%


 



70%


 



6



j. angielski -rozszerzenie


 



48%


 



49%


 



49%



-


 

Wszystkim uczniom gratuluję osiągniętych wyników w nauce.

 Wszystkim pracownikom szkoły, nauczycielom, obsłudze i administracji za całoroczny trud i pracę składam podziękowania. Dziękuję również Członkom Zarządu Stowarzyszenia, władzom Miasta, parafii św. Maksymiliana Kolbe, patronom- Jednostce Wojskowej za wszelkiego rodzaju wsparcie, zrozumienie dla trudności, z jakimi się borykamy. Dokładacie Państwo wszelkich starań, aby zapewnić szkole jak najlepsze warunki do realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczo-opiekuńczych. Dziękuję za przychylność i okazywane dowody sympatii wobec szkoły.

 Chciałabym również w imieniu swoim, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników szkoły złożyć najszczersze podziękowania Rodzicom za cały trud włożony w wychowanie dzieci, za dobrą radę i za wspieranie wielu szkolnych inicjatyw - to dzięki Państwu tak wiele dzieje się w naszej szkole. Dziękuję również wszystkim sponsorom, darczyńcom i przyjaciołom naszej szkoły.
                                                                                       J. Tarkowska

 

 

 

 



Osób online: 2    Wizyt:            Zespół Szkół Społecznych im. Lotników Morskich w Darłowie   copyright © darłowo.info