30.06.2017r.
Klasyfikacja 2016/2017

Klasyfikacja 2016/2017

Średnia ocen klas

Klasa

Roczna

IV

4,92

V

4,87

VI

4,80

I g

4,38

II g

4,36

III g

4,61

 

Uczniowie  wyróżnieni  w  nauce

 

kl. I

1.Andrzejak Julia
2. Chyski Kajetan

3.Dziecinna Amelia
4.Jabłoński Jan
5. Jędrzejczak Zuzanna
6.Kliber Michalina
7.Knuta Maria
8.Michalski Piotr
9.Mickiewicz Hanna
 10. Sochoń Julian
11.Witczak Hanna
12.Kubiak Aleksandra

 

Kl. II

1.     Adamów Michał

2.     Cukrowski Fabian

3.     Głodowski Kacper

4.     Grabowska Angelika

5.     Hodczak Aleksander

6.     Jankowski Marcel

7.     Knuta Antonina

8.     Kowalski Kacper

9.     Kurpiewskim Filip

10.   Lendzian Krzysztof

11.   Maj Tomasz

12.   Majchrzak Hanna

13.   Przybycień Lena

14.   Rożek Amelia

 

Kl. III

1.Broniszewska Olga

2.Dąbrowska Gabriela

3.Kierszniewska Amelia

4.Kierszniewski Kacper

5.   Kotyza Kinga

6.   Lendzian Zuzanna

7.   Lubowiecki Marceli

8.   Majewskim Igor

9.   Młyński Igor

10.Pęcherz Oliwia

11. Sidło Maciej

12. Sochoń Jagoda

13.Wencel Agnieszka

(Średnia z poszczególnych ocen z przedmiotów równa lub powyżej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie)

kl. IV

Andryszczuk Aurelia

5,33

bardzo dobre

Bartczak Agata

5,00

wzorowe

Biedrzycka Natalia

5,17

wzorowe

Chyska Zofia

5,33

wzorowe

Góral Oliwier

5,33

wzorowe

Jabłońska Zuzanna

5,75

wzorowe

Kołazda Emilia

5,08

wzorowe

Kroplewska Wiktoria

4,92

wzorowe

Kuś Marika

5,33

wzorowe

Maj Bartosz

5,50

wzorowe

Matuszewska Natalia

4,92

wzorowe

Michalski Hubert

4,92

wzorowe

Sienkiewicz Amelia

4,92

wzorowe

Ziemski Adrian

5,58

wzorowe

 

Kl. V                                                                                  

Bzymek Jagoda

5,08

wzorowe

Czupajło Dominika

4,75

bardzo dobre

Erdmann Jesika

4,83

wzorowe

Gutkowski Nikodem

4,75

bardzo dobre

Harasimowicz Oliwia

4,92

wzorowe

Kierszniewska Lena

5,42

wzorowe

Nowaczyk Jan

4,83

bardzo dobre

Sokoliński Krystian

5,17

wzorowe

Świątkowska Julia

5,25

wzorowe

Tarkowski Jakub

5,67

wzorowe

Tomczyk Kajetan

5,25

wzorowe

Tomczyk Jakub

5,33

wzorowe

Wiśniowska Matylda

5,33

wzorowe

Wodziński Hubert

5,33

wzorowe

Kl. VI

Bartczak Tomasz

4,92

wzorowe

Dombryn Julia

5,17

wzorowe

Karczewska Wiktoria

5,33

wzorowe

Krawczyk Wiktoria

5,00

wzorowe

Kurpiewski Damian

5,25

bardzo dobre

Lichocki Oktawian

4,92

wzorowe

Marciniak Kornel

5,00

wzorowe

Masłowski Artur

4,92

wzorowe

Rutkowska Amelia

5,00

wzorowe

Segato Eryk

4,83

wzorowe

Staniszewski Aksel

5,42

wzorowe

Kl.I g

Drzewucka Julia

4,93

wzorowe

Koliczko Marta

5,36

wzorowe

Koralewska Julia

5,07

wzorowe

Pryputniewicz Hanna

5,00

wzorowe

Pryputniewicz Katarzyna

5,36

wzorowe

Skotarska Malwina

5,00

wzorowe

Ziemska Karolina

4,79

wzorow

Kl. II g

Brzozowska Diana

4,75

wzorowe

Cholewińska Karolina

5,62

wzorowe

Kalinowski Karol

4,94

wzorowe

Masłowski Filip

5,12

wzorowe

Orzechowski Aleksander

5,19

bardzo dobre

Przybysz Patrycja

5,44

wzorowe

Tomczyk Patrycja

5,88

wzorowe

Wachowska Jolanta

4,75

wzorowe

Wierzbicki Sebastian

5,00

wzorowe

Kl. III Gim

Bilińska Agata

5,57

wzorowe

Koguciuk Aleksandra

5,00

wzorowe

Kotyza Wojciech

5,00

bardzo dobre

Mickiewicz Zuzanna

5,29

wzorowe

Pańka Katarzyna

4,93

wzorowe

Rokicki Jakub

5,64

wzorowe

Smętek Aleksandra

5,50

wzorowe

Zabłocka Kamila

4,86

bardzo dobre

Galińska Wiktoria

7,78

wzorowe

Matejek Julia

4,78

bardzo dobre

 

W poszczególnych klasach były osoby ze 100% frekwencją.
Należą do nich:

 Kl. III

1.     Agnieszka Wencel

2.     Marceli Lubowiecki

Kl. V

1.     Krystian Sokoliński

2.     Jakub Tarkowski

KL. VI

1.     Julia Dombryn

Prymusi szkoły:

1.    Klasa III- Zuzanna Lendzian

2.    Kl. III gim – Jakub Rokicki

Najlepsza średnia w szkole podstawowej- Zuzanna Jablońska -5,75

Najlepsza średnia w gimnazjum-Patrycja Tomczyk -5,88

Laureat Konkursu Kuratoryjnego z Języka polskiego – Patrycja Tomczyk

Laureat Olimpiady Społeczno-Ekonomicznej- Jakub Rokicki

Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Edukacyjnego 70 lat Ruchu Olimpijskiego - I miejsce  - Dominik Budek

Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Edukacyjnego 70 lat Ruchu Olimpijskiego - II miejsce  - Karolina Manek

Laureat Regionalnego Konkursu Historycznego „Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni” kategoria plastyczna, III miejsce

Egzamin gimnazjalny

Cześć egzaminu

kraj

województwo

nasza szkoła

Historia i wos

59

55,87

67,36

j. polski

69

65,97

78,99

przed. przyrodnicze

52

49,11

53,57

matematyka

47

43,21

58,42

j. angielski- podst.

67

66,43

80,55

j. angielski Roz.

49

50,22

60,69

Wszystkim uczniom gratuluję osiągniętych wyników w nauce.

 Wszystkim pracownikom szkoły, nauczycielom, obsłudze i administracji za całoroczny trud i pracę składam podziękowania. Dziękuję również Członkom Zarządu Stowarzyszenia, władzom Miasta, parafii św. Maksymiliana Kolbe, patronom- Jednostce Wojskowej za wszelkiego rodzaju wsparcie, zrozumienie dla trudności, z jakimi się borykamy. Dokładacie Państwo wszelkich starań, aby zapewnić szkole jak najlepsze warunki do realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczo-opiekuńczych. Dziękuję za przychylność i okazywane dowody sympatii wobec szkoły. 

 Chciałabym również w imieniu swoim, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników szkoły złożyć najszczersze podziękowania Rodzicom za cały trud włożony w wychowanie dzieci, za dobrą radę i za wspieranie wielu szkolnych inicjatyw - to dzięki Państwu tak wiele dzieje się w naszej szkole. Dziękuję również wszystkim sponsorom, darczyńcom i przyjaciołom naszej szkoły.
                                                                                 
                                                                             J. Tarkowska

 

 

 



Osób online: 2    Wizyt:            Zespół Szkół Społecznych im. Lotników Morskich w Darłowie   copyright © darłowo.info